SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
218 678 Kč
(2 254 Kč / m²)
Prodej
2+1
97 m²
ميدان شيري

místnosti2+1
plocha97 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

1-Bedroom Apartment with Private Garden | 97 sqm + 24 sqm Garden | CALA Sahl HasheeshExperience a luxurious lifestyle at CALA – Sahl Hasheesh, one of ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Hurghadians Property development