SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 398 330 Kč
(25 788 Kč / m²)
Prodej
3+1
93 m²
شارع النصر

místnosti3+1
plocha93 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Holidays Park Resort – Hurghada A spacious 2‑bedroom apartment with side pool view and a private garden, located in the first fully integrated residen...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

شارع النصر
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Homes Bay