SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 161 936 Kč
(19 366 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
ميدان شيري

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Property Details:60SQM, Fourth floor, front Seaview, with balconyPrice: €47,768 (Get 15% discount if you pay cash and save €7,165)Resort-Style Communi...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Homes Bay