SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 687 388 Kč
(11 883 Kč / m²)
Prodej
4+1
142 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

místnosti4+1
plocha142 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

✨ Exclusive Apartment for Sale – Noor City, Al Ahyaa (New Hurghada) 🌴🌊Discover your dream home in Noor City, located in the vibrant Al Ahyaa area be...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

طريق الغردقه الاسماعليه
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Abtal Hurghada Developer (Construction Company)