SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 101 967 Kč
(7 496 Kč / m²)
Prodej
2+1
147 m²
ميدان شيري

místnosti2+1
plocha147 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🌄 Majra Resort – Al Ahyaa | Hurghada Own your luxury apartment in one of the most premium resort developments in Hurghada, combining mountain views, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Hurghadians Property development