Výpis nabídek
17
17
17
1 204 999 Kč
(13 851 Kč / m²)
Prodej
3+kk
87 m²
طريق الغردقه الاسماعليه
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+kk
plocha
87 m²
koupelny
Popis
Vydělávejte na pronájmu více jak 10% ročně!
Top cena! Časové omezena nabídka! Váš nový domov u Rudého moře – bez kompromisů
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
13 dní
Aktualizováno:
13 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
طريق الغردقه الاسماعليه
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Angelina Vasileva
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Angelina Vasileva
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce