SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 179 222 Kč
(24 085 Kč / m²)
Prodej
Atypický
132 m²
ميدان شيري

místnostiAtypický
plocha132 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

own your seaside home at riva beach resort. hurghadadiscover a prime location on hurghada promenade. right beside sunrise aqua joy resort. with everyt...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Hurghadians Property development