SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 609 942 Kč
(20 908 Kč / m²)
Prodej
2+1
77 m²
شارع الشيراتون

místnosti2+1
plocha77 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

🏡 Stone Heights🏢 2nd Floor 🛏️ 1 Bedroom + Living Room 🌊 Balcony with Sea & Surroundings View 📐 77 m²💰 Price & Payment OptionsTotal Price: 5,005,...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

شارع الشيراتون
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Homes Bay