Výpis nabídek
28
28
28
692 079 Kč
(10 985 Kč / m²)
Prodej
2+1
63 m²
طريق الغردقه الاسماعليه
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
63 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
aqua infinity resort – unlimited luxury on the red sea shores!
experience luxury in a prime location!
aqua infinity resort is located in al-ahyaa. ...
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Podlaží:
1. podlaží z 5
Stáří nabídky:
425 dní
Aktualizováno:
425 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
طريق الغردقه الاسماعليه
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.