SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 463 659 Kč
(57 187 Kč / m²)
Prodej
Atypický
148 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

místnostiAtypický
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover the calm and beauty of beachfront living with Unit C1, a 2-bedroom, 2.5-bathroom condo located in Building C on the 1st floor of Xiwara in El...

Ostatní
Stáří nabídky: 45 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Patrick Johnston