SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 536 802 Kč
(58 902 Kč / m²)
Prodej
2+1
94 m²
Higüey

místnosti2+1
plocha94 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Hermoso apartamento amueblado ubicado en Cap Cana, dentro de Ciudad Las Canas, Punta Cana. Ideal para quienes buscan una vivienda cómoda en una zona r...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Higüey
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RE/MAX Metropolitana