SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 926 878 Kč
(68 668 Kč / m²)
Prodej
2+1
130 m²
Higüey

místnosti2+1
plocha130 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This fantastic residential project in Cap Cana Village offers elegant 1 and 2-bedroom apartments designed for comfort and style. Spread across two mod...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Higüey
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Prime Realty