SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 211 915 Kč
(54 026 Kč / m²)
Prodej
1+1
152 m²
Higüey

místnosti1+1
plocha152 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to the Caribbean oasis of your future! This marvelous one-bedroom + family room apartment is currently being built and offers the ideal fusion...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Higüey
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Prime Realty