Výpis nabídek
25
25
25
5 513 627 Kč
(77 657 Kč / m²)
Prodej
Atypický
71 m²
Higüey
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
71 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Luxury apartment complex at Cana Bay Resort, Punta Cana, Dominican Republic designed to let you enjoy your new lifestyle in paradise.
Luxury apartmen...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Higüey
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.