SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 050 340 Kč
(83 933 Kč / m²)
Prodej
Atypický
84 m²
Higüey

místnostiAtypický
plocha84 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

LIVE IN THE HEART OF CAP CANA – RESORT-STYLE LIVINGExclusive apartments and villas at Bonita Beach ResidencesLooking for a property that combines luxu...

Ostatní
Stáří nabídky: 28 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Higüey
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RE/MAX Paradise