SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 626 383 Kč
(41 891 Kč / m²)
Prodej
4+1
564 m²
Higüey

místnosti4+1
plocha564 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Unleash your Dreams: Discover the Ultimate Luxury in your Cap Cana Dream Home!

Welcome to your dream home in the heart of Cap Cana! These 12 luxurio...

Ostatní
Stáří nabídky: 350 dní
Aktualizováno: 346 dní

Lokalita

Higüey
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Caribbean Properties