SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 467 151 Kč
(151 865 Kč / m²)
Prodej
1+1
36 m²
Črnomerec, Zagreb

místnosti1+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja izuzetno svijetao i funkcionalan stan ukupne stambene površine 33 m², uz čak 12 m² prostrane terase, smješten ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Črnomerec, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CASA BELLA NEKRETNINE

Marko Zlomislić