SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 461 875 Kč
(160 371 Kč / m²)
Prodej
2+1
59 m²
Črnomerec, Zagreb

místnosti2+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

U novogradnji u ulici Kunišćak, prodaje se dvosobni stan u visokom prizemlju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog bo...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Črnomerec, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ALMERA PROPERTIES

Almera Properties