Výpis nabídek
8
8
8
4 351 821 Kč
(92 592 Kč / m²)
Prodej
2+1
47 m²
Zagreb
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
47 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
NOVOGRADNJA BLATO – S7 - 2-soban stan 47.09m2 sa loggiom – obavezno parkirno mjesto
Prodaje se 2-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Karl...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.