Výpis nabídek
7
7
7
3 158 980 Kč
(83 131 Kč / m²)
Prodej
1+1
38 m²
Bosanska ulica, Zagreb
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
38 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Prodaje se funkcionalan 1-sobni stan površine 22,47 m2 smješten u prizemlju objekta na atraktivnoj lokaciji Pantovčak, Gornji Grad – Medveščak.
Ova...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
8 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Bosanska ulica, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.