SUPA24
5 959 864 Kč
(129 562 Kč / m²)
Prodej
2+1
46 m²
Zagreb

místnosti2+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja lijep i svijetao dvosobni stan smješten na 2. katu uredne stambene zgrade iz 2005. godine u mirnom dijelu Kajz...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CASA BELLA NEKRETNINE

Marko Zlomislić