SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 594 974 Kč
(93 250 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Črnomerec, Zagreb

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ZAGREB, VRAPČE - adaptiran 2-sobni stan sa podnim grijanjem

Prodaje se uređen stan u povišenom prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji ...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Črnomerec, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Fran Vuksan