SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 160 812 Kč
(117 067 Kč / m²)
Prodej
Atypický
27 m²
Zagrebačka avenija, Zagreb

místnostiAtypický
plocha27 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na prodaju se nudi 1-sobni stan površine 27 m2, smješten na drugom katu trokatnice u atraktivnom dijelu Trešnjevke - Sjever, u naselju Trešnjevka. Ova...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Zagrebačka avenija, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Imperium-immobiliare d.o.o

Veronika Janeš