SUPA24
Terasa; výhled
Dům a okolí
Dům a okolí
6 222 060 Kč
(113 128 Kč / m²)
Prodej
3+1
55 m²
Park Maksimir, Zagreb

místnosti3+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

U mirnoj i zelenoj mikrolokaciji zagrebačke četvrti Maksimir prodaje se moderan trosoban stan (S2) na 1. katu manje urbane vile (zgrada B), te predsta...

Tepelné čerpadlo
Stáří nabídky: 84 dní
Aktualizováno: 60 dní

Lokalita

Park Maksimir, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Eurodom nekretnine

Lidija Milinović Oroz