SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 550 279 Kč
(145 702 Kč / m²)
Prodej
3+1
93 m²
Ilica, Zagreb

místnosti3+1
plocha93 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Zagreb, Črnomerec, three-bedroom apartment with a loggia NKP 93 m2 in a new building of 187 apartments, with a KONE elevator, in an excellent location...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVanaSprchový koutDřevěná podlahaChytrá zařízení

Podlaží:
4. podlaží z 1
Stáří nabídky: 237 dní
Aktualizováno: 187 dní

Lokalita

Ilica, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Mercury Group

MERCURY GROUP