SUPA24
Obývací pokoj
3 283 766 Kč
(93 822 Kč / m²)
Prodej
1+1
35 m²
Vrhovec, Zagreb

místnosti1+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaja stana – Zagreb, nadomak središta, mirno okruženje

Remax Centar Nekretnina predstavlja ovu izvrsnu priliku za kupnju funkcionalnog i svijetlog...

Ostatní
Stáří nabídky: 336 dní
Aktualizováno: 335 dní

Lokalita

Vrhovec, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Remax centar nekretnina

Martina Jazvić