SUPA24
9 278 290 Kč
(110 456 Kč / m²)
Prodej
Atypický
84 m²
Kapucinska ulica, Zagreb

místnostiAtypický
plocha84 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se četverosobni stan od 84,85 m2 na četvrtom katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, početak grad...

Ostatní
Stáří nabídky: 444 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Kapucinska ulica, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

FUTURA NEKRETNINE

Petra Vučković