SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 372 939 Kč
(88 513 Kč / m²)
Prodej
2+kk
72 m²
Vinodolska općina

místnosti2+kk
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

VINODOLSKÁ DOLINA, BRIBIR - Byt v podkroví s krásným výhledem Nabízíme k prodeji krásný byt nacházející se v podkroví domu v Bribiru. Má rozlohu 72 m2...

Nezařízený
Stáří nabídky: 158 dní
Aktualizováno: 158 dní

Lokalita

Vinodolska općina
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić