SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 519 407 Kč
(92 602 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
Opština Kotor

místnosti2+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

In one of the most beautiful corners of the Bay of Kotor — in picturesque Kostanjica — an exclusive two-bedroom apartment is offered for sale in a lux...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Opština Kotor
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MD Realty

MD Realty