SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 074 962 Kč
(67 500 Kč / m²)
Prodej
3+1
90 m²
Trg slobode, Općina Višnjan

místnosti3+1
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na prodaju je stan na prvom katu kuće s ukupno četiri stambene jedinice. Stan se prostire na dvije etaže, ukupne površine 90 m², i nalazi se u završno...

Ostatní
Stáří nabídky: 357 dní
Aktualizováno: 357 dní

Lokalita

Trg slobode, Općina Višnjan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Remax centar nekretnina

Mihaela Medić