SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 025 682 Kč
(85 679 Kč / m²)
Prodej
3+1
82 m²
Općina Vir

místnosti3+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Novogradnja s vrtom – južna strana otoka Vira – 2 spavaće sobe – 82,58 m²

Sunce, more i mediteranski način života: Ovaj atraktivan stan u prizemlju n...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 53 dní

Lokalita

Općina Vir
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

OPATIJA NEKRETNINE d.o.o.

Kerstin Karas