Výpis nabídek
7
7
7
5 318 207 Kč
(85 778 Kč / m²)
Prodej
3+1
62 m²
Općina Tar-Vabriga
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
62 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Na prodaju je stan smješten na prvom katu novogradnje s liftom, u mirnom naselju u okolici Poreča.
Stan se sastoji od ulaznog prostora, dvije spavaće...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Općina Tar-Vabriga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.