SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 391 847 Kč
(119 884 Kč / m²)
Prodej
3+1
70 m²
Općina Tar-Vabriga

místnosti3+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Moderan i elegantno namješten stan prodaje se na mirnoj lokaciji u blizini Poreča, kombinirajući visoke standarde gradnje, suvremeni dizajn i iznimnu ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorZařízenýPodlažíKuchyňské spotřebičeVýhledPřirozené světloModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Općina Tar-Vabriga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Robert Budimir