SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 376 509 Kč
(141 178 Kč / m²)
Prodej
3+1
31 m²
Općina Tar-Vabriga

místnosti3+1
plocha31 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Smješten svega 100 metara od mora u popularnom obalnom naselju Červar Porat, ovaj apartman u prizemlju predstavlja izvrsnu priliku za kupnju nekretnin...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Općina Tar-Vabriga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Robert Budimir