SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 717 611 Kč
(132 085 Kč / m²)
Prodej
4+1
66 m²
Općina Tar-Vabriga

místnosti4+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj prostrani trosoban stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazenom predstavlja izvrsnu priliku ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Općina Tar-Vabriga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović