Výpis nabídek
14
14
14
8 387 353 Kč
(133 133 Kč / m²)
Prodej
3+1
63 m²
Općina Tar-Vabriga
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
63 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
POREČ – Moderan stan na 3. katu | 63,85 m² | Jugoistočna orijentacija | Novogradnja
U jednom od najpoželjnijih dijelova Poreča, svega 800 metara od m...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Općina Tar-Vabriga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.