SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 705 286 Kč
(86 770 Kč / m²)
Prodej
4+1
181 m²
Riječka, Općina Tar-Vabriga

místnosti4+1
plocha181 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

ISTRA, TAR – Ekskluzivan dvoetažni 3SS+DB stan s krovnom terasom i panoramskim pogledom na more

U mirnom naselju Tara, na svega 350 m od mora i deset...

Ostatní
Stáří nabídky: 233 dní
Aktualizováno: 107 dní

Lokalita

Riječka, Općina Tar-Vabriga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Loren Kečan