SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 083 856 Kč
(80 671 Kč / m²)
Prodej
3+1
125 m²
Općina Primošten

místnosti3+1
plocha125 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Kaiser Immobilien predstavlja: Elitni dvoetažni stan s krovnom terasom i ljetnom kuhinjom – 200 m od mora, Primošten

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Općina Primošten
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Joško Bašić