Výpis nabídek
31
31
31
9 209 111 Kč
(102 323 Kč / m²)
Prodej
3+1
90 m²
Općina Poličnik
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
90 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ZADAR, PETRČANE – Prostran dvosoban stan s vrtom i dva parking mjesta
U jednom od najpoželjnijih dijelova okolice Zadra, u mirnom naselju Punta Radma...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Općina Poličnik
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.