SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 775 952 Kč
(92 571 Kč / m²)
Prodej
3+1
84 m²
Općina Poličnik

místnosti3+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na prodaju je moderan i potpuno namješten dvosoban stan smješten u Zadru, predio Plovanija, u novijoj stambenoj zgradi iz 2020. godine.

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Općina Poličnik
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Lavići nekretnine j.d.o.o.

Antonio Gabre