SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 840 298 Kč
(73 245 Kč / m²)
Prodej
2+kk
148 m²
Brgućena, Općina Omišalj

místnosti2+kk
plocha148 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

OSTROV KRK, NJVICE - Krásný apartmán rozdělený na dva apartmány, plný světla a vynikající dispozice v Njivicích, s otevřeným výhledem na moře! Dva byt...

Nezařízený
Stáří nabídky: 161 dní
Aktualizováno: 161 dní

Lokalita

Brgućena, Općina Omišalj
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić