Výpis nabídek
7
7
7
5 674 015 Kč
(85 970 Kč / m²)
Prodej
4+1
66 m²
Draga, Općina Omišalj
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
66 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
OTOK KRK, NJIVICE - 3S+DB u blizini mora!
Posredujemo u prodaji odlične prilike za nekretninu u Njivicama u blizini mora! Stan se nalazi u visokom pr...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
226 dní
Aktualizováno:
170 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Draga, Općina Omišalj
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.