Výpis nabídek
15
15
15
6 532 410 Kč
(84 836 Kč / m²)
Prodej
4+1
77 m²
Draga, Općina Omišalj
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
77 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI U NJIVICAMA SAMO 350 METARA OD MORA
U ponudi je prostran stan u prizemlju ukupne površine 77 m², smješten u mirnom dijelu N...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
339 dní
Aktualizováno:
339 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Draga, Općina Omišalj
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.