SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 018 488 Kč
(131 451 Kč / m²)
Prodej
3+1
61 m²
Draga, Općina Omišalj

místnosti3+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Na prodaju je prekrasan stan smješten u visokom prizemlju, savršen za obitelj ili kao investicija za odmor. Stan se sastoji od prostranog hodnika, mo...

Ostatní
Stáří nabídky: 340 dní
Aktualizováno: 120 dní

Lokalita

Draga, Općina Omišalj
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović