SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 071 013 Kč
(79 882 Kč / m²)
Prodej
3+1
76 m²
Draga, Općina Omišalj

místnosti3+1
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

CASA BELLA iz ponude izdvaja ovaj prostran i funkcionalan stan površine 76,63 m², smješten u visokom prizemlju starogradnje, svega 5 minuta hoda (cca ...

Ostatní
Stáří nabídky: 346 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Draga, Općina Omišalj
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CASA BELLA NEKRETNINE

Sara Golik, mag.oec.