SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 121 573 Kč
(77 301 Kč / m²)
Prodej
4+1
118 m²
Draga, Općina Omišalj

místnosti4+1
plocha118 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Otok Krk, Njivice, prodaja dvoetažnog apartman s bazenom i okućnicom. Apartman smješten u suterenu i prizemlju apartmanske zgrade. Sastoji se od tri s...

Ostatní
Stáří nabídky: 397 dní
Aktualizováno: 116 dní

Lokalita

Draga, Općina Omišalj
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Miro nekretnine d.o.o.

Miroslav Grđan