Výpis nabídek
8
8
8
6 805 568 Kč
(101 576 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Općina Mošćenička Draga
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
67 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
MOŠĆENIČKA DRAGA - Dvoetažni stan sa prekrasnim pogledom
Na jednoj od najljepših lokacija na Jadranu, u Mošćeničkoj Dragi, prodaje se dvoetažni apart...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
117 dní
Aktualizováno:
117 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Općina Mošćenička Draga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.