SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 770 897 Kč
(131 710 Kč / m²)
Prodej
2+1
59 m²
Općina Medulin

místnosti2+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

PRODAJA STANA – MEDULIN – 59,39 m²

Na prodaju funkcionalan i moderan stan u Medulinu, idealan za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Stan...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Općina Medulin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Alma Dom

Azra Valjevac