SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 527 907 Kč
(125 634 Kč / m²)
Prodej
1+1
44 m²
Općina Medulin

místnosti1+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaja stanova u novom stambenom kompleksu – Medulin

U ponudi su stanovi u modernom stambenom kompleksu smještenom u Medulinu, jednoj od najatrakt...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Općina Medulin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Alma Dom

Azra Valjevac