Výpis nabídek
19
19
19
6 324 290 Kč
(107 191 Kč / m²)
Prodej
3+1
59 m²
Rov, Općina Medulin
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
59 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ISTRA, MEDULIN - Stan s pogledom na more i natkrivenim parkirnim mjestom!
U ponudi DUX nekretnina prodaje se novi stan na odličnoj lokaciji s pogled...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
320 dní
Aktualizováno:
40 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rov, Općina Medulin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.